Antique Number of items: 407
2834680
12077
436
Antique
Other collectibles
6 000 HUF
2834686
12078
436
8500
Antique
Other collectibles
8 500 HUF
2834688
12079
436
Antique
Other collectibles
Bonbonier. Antik asztali letisztult urna formájú kerek kínáló vastagfalú bronz, makk formájú fogóval ellátott tetővel,finom patinával,korának megf.kopásokkal-apró horpadásokkal,jelzés nélkül. M.: 12 x 9,5 cm
4 000 HUF
2827502
12080
436
3800
Antique
Other collectibles
Antik súlykészlet, sérült fadobozban. Teljes.
3 800 HUF
2801835
12081
436
32000
Antique
Other collectibles
32 000 HUF
2801834
12082
436
38000
Antique
Other collectibles
38 000 HUF
2828895
12083
436
Antique
Other collectibles
Jemen. Sakk készlet, díszdobozban, csont figurákkal, csont, fa és gyöngyház berakásos tábla, díszdoboza, kissé sérült, kopott.
16 000 HUF
2828933
12084
436
Antique
Other collectibles
Antik áttört, fa doboz, vászon béléssel, kopott, 30x20x15 cm
10 000 HUF
2828961
12085
436
Antique
Other collectibles
Népi szecessziós fadoboz, faragott, kézzel festett, kis kopásokkal, 10x10x10 cm
12 000 HUF
2828967
12086
436
Antique
Other collectibles
Alsóbalásfalvi Cserényi család címere, kézzel festett papír, kopott, 35x25 cm
2 000 HUF
2828969
12087
436
Antique
Other collectibles
Dósa címere, kézzel festett papír, kopott, szélén kis szakadásokkal, 44x31 cm
2 000 HUF
2828977
12088
436
Antique
Other collectibles
Ismeretlen család címere, kézzel festett papír, kopott, szélén kis szakadásokkal, 49x34 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035