12679. 436. Closed Online auction Flea Market
4 000 HUF
0 HUF
Flügelrad-Laterne, régi német vasúti kézilámpa, XX. sz. eleje. Feketére festett fém, fazettált üveggel. Jelzett, 17x9x7,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras