13388.
436. Closed Online auction
Frames
4 000 HUF
16
Össz. 3 db szecessziós stílusú, dekoratív, kitámasztható asztali üvegezett fém képkeret. Fotó portrékkal. 2 db dupla és 1 db szimpla. Látható méret: 3,5x2,5 cm. Kopott.