13680.
436. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
1 600 HUF
cca 1895 Emlékkönyv több magyar és német ny. bejegyzéssel, néhány Vágujhely helymeghatározással, sérült aranyozott egészvászon kötésben, helyenként kissé foltos