3 200 HUF
1926-32 Zsidó fiú részére kiállított tanulmányi értesítő, Bp. II. k. érseki katholikus reálgimnázium, korábban Siófok izr. elemi iskola diákja, gyámja Horter Emil (1864-1943) tábornok, korábbi cs. és kir. hadbiztos; 1000 korona valamint 4 és 10 fillér okmánybélyegekkel, kopott félvászon kötésben