15130. 436. Closed Online auction Maps
2 400 HUF
0 HUF
1928 Budai hegyek, Kirándulók térképe 1. sz., 1 : 37.500, Bp., M. kir. Állami Térképészet, vászonra kasírozva, 68,5x49 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert