15158.
436. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
3 000 HUF
cca 1910 Kotta kolligátum: Kurucz dalok, Magyar zenei ereklyék, Az 1848-49-iki szabadságharcz dalai és indulói. Jó állapotban, kissé kopott vászonkötésben