3 000 HUF
1892 Magyar Ipar, az Országos Iparegyesület közlönye. Szerk.: Mudrony Soma, Gelléri Mór. XIII. kötet, 1-12. sz. (Teljes évfolyam). Bp., 1892, Neumayer Ede, (4)+196 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, sérült címlappal.