10 000 HUF
1913 Az Érdekes Újság I. évf. II. félv. 16-41. sz. 1913. jul. 6. - dec. 28. sz. Szerk.: Kabos Ede. Bp., Légrády. Benne számos érdekes írással, közte: Ady Endre: Ady-kúria, Magyar-Mannerheim Gusztáv, Zichy Mihály, osztrák-magyar labdarúgó mérkőzés, Erzsébet királyné emléke és más írások. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói kopott, foltos szecessziós egészvászon-kötés, laza fűzéssel, két lap kijár, pár lapon szakadás.