1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
1938 Magyarosan. Nyelvművelő folyóirat VII. évf. 1-10 sz., és VIII. évf. 1-4. sz. Két teljes évfolyam! Szerk: Putnoky Imre, Pintér Jenő. Bp., MTA. Félvászon-kötésben, foltos, kissé kopott borítóval, bélyegzésekkel.