Printed Materials Number of items: 315
2836145
15187
436
Printed Materials
Other collectibles
cca 1890 Sorsjátékkal kapcsolatos nyomtatott levél, magyar és német nyelven, hajtásnyomokkal
3 600 HUF
2826666
15188
436
Printed Materials
Other collectibles
cca 1890 A Hódmezővásárhelyi Ács- és Kőműves Segédek Önképző Egylete zászlószentelésre szóló dombornyomott meghívó 17x11 cm
3 000 HUF
2769868
15189
436
Printed Materials
Other collectibles
1890 Meghívó a M. Kir. Honvéd Központi Kezelőtiszti Tanfolyam hallgatói által rendezett juniálisra, hajtott, levélként feladva
1 200 HUF
2764478
15190
436
Printed Materials
Other collectibles
1890 Győri Hírlap XI. évf. majdnem teljes évfolyama,1-105. számai,1890. jan. 1. - dec. 25. számai. Félvászon-kötésben, 6 lap hiányos, az utolsó szám hiányos, csak 1 lapja van meg és az is hiányos, pár lapszélen sérülésnyommal, lapszéli szakadásokkal, kissé foltos lapokkal, pár lap kijár, két szám hiányzik (27., 57.), foltos, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
20 000 HUF
2769855
15191
436
Printed Materials
Other collectibles
1891 Meghívó az Eperjesi Kereskedők és az Eperjesi Kereskedelmi Ifjúsági Egylet által rendezett bálra, hajtott
1 800 HUF
2829842
15192
436
Printed Materials
Other collectibles
1891-1908 Ethnographia, a Magyarországi Néprajzi Társaság értesítője, II. évf. VII-VIII. füzet + XIX. évf. 5. füzet. Bp., Magyar Néprajzi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítókkal.
1 400 HUF
2826394
15193
436
Printed Materials
Other collectibles
1892 Magyar Ipar, az Országos Iparegyesület közlönye. Szerk.: Mudrony Soma, Gelléri Mór. XIII. kötet, 1-12. sz. (Teljes évfolyam). Bp., 1892, Neumayer Ede, (4)+196 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, sérült címlappal.
3 000 HUF
2834281
15194
436
Printed Materials
Other collectibles
1893 Meghívó Monostorda vármegye monográfiája megíratási költségeinek fedezésére rendezett vármegye bálra
12 000 HUF
2826629
15195
436
Printed Materials
Other collectibles
1894 Hódmezővásárhely emlékülés Kossuth Lajos halálának alkalmából meghívó 4 p
5 000 HUF
2743558
15196
436
Printed Materials
Other collectibles
1 000 HUF
2831686
15197
436
Printed Materials
Other collectibles
cca 1895-1900 20 db dupla oldalas színes illusztráció (ékítmények, keramika, tenyészlovak, legfontosabb hadi és kereskedelmi lobogók, magyar festett fabútor stb.) a Pallas Nagy Lexikonából, nyomat, papír, jelzett, egyik kettészakadt, helyenként apró foltokkal, 24×31 cm
3 000 HUF
2830471
15198
436
Printed Materials
Other collectibles
1896-1905 Ranschburg Gusztáv antikváriumának ajánlójegyzéke 13 db egybe kötve klf tematikákkal
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035