Scout Number of items: 22
2826922
14555
436
Scout
Other collectibles
1938 A Magyar Cserkész melléklete légoltalmi ismeretről, összeáll.: Arady István, 15p
1 800 HUF
2829016
14556
436
Scout
Other collectibles
1933-1937 2 db cserkész zsebkönyv: Jelek az ösvényen. Vezérfonal a naponkénti áhítathoz. Gödöllői Jamboree 1933. Bp., Magyarországi Református Egyház, 35 p. Lapszéli ázásnyomokkal. + Velemjáró 1936-1937. Szerk.: Dr. Ajkay József. Márton Lajos és Nagyistók István rajzaival. Bp., Cserkészbolt, 128 p.
2 000 HUF
2833759
14557
436
Scout
Other collectibles
1926 A Magyar Cserkészszövetség budapesti kerülete cserkész díszelőadása a Városi Színházban, műsoros plakát, hajtva, jó állapotban, 31×48 cm
7 000 HUF
2833783
14558
436
Scout
Other collectibles
cca 1925 Cserkészek tábortűznél, fotó, jó állapotban, 13×18 cm
6 000 HUF
2833778
14559
436
Scout
Other collectibles
1936 Cserkészfelszerelés, cserkész és sportszerek árjegyzék rajzolt képekkel illusztrálva, jó állapotban, a Cserkészbolt kiadványa, 10p
3 000 HUF
2830117
14560
436
Scout
Other collectibles
cca 1933-1948 Cserkész újság kolligátum: főként a Magyar Cserkész különböző (1945 előtti) évfolyamainak számai, de közte Cserkészfiúk 1948-as száma is. Számos fekete-fehér fotóval és illusztrációval, többek között Márton Lajos rajzaival. Egybekötve, a Magyar Cserkész 1933. évi XIV. évfolyamának aranyozott félvászon-borítójával.
4 000 HUF
2822971
14561
436
Scout
Other collectibles
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree - Biritz Tibor repülő tábor parancsnok aláírt portréja Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, scout chief. Pencil drawing 20x18 cm
20 000 HUF
2822961
14562
436
15000
Scout
Other collectibles
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree - Szabó Alajos a győri Gárdonyi Géza cserkészcsapat vezetője. Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, scout chief. Pencil drawing 20x18 cm
15 000 HUF
2834084
14563
436
Scout
Other collectibles
cca 1940 Cserkészkirándulások a Duna mentén, Siófok, Balaton (Passau, Mohács, Pozsony, Bécs, stb.), albumba ragasztott, feliratozott fotók, többségében 6,5×8,5 cm-esek
12 000 HUF
2831195
14564
436
3200
Scout
Other collectibles
Jelzés nélkül: 158. sz. Árpád cserkészcsapat XXX. fogadalomtétele, 1943. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. Lap felső részén apró folttal. 17,5x11 cm.
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035