12468.
436. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
3 000 HUF
Gewerkschaft d. Eisenbahner Österreichs (osztrák vasúti dolgozók szakszervezete) emlék falidísz. Epoxi, kis kopásnyomokkal, 27,5x13 cm