12369.
436. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
8 000 HUF
11
Kisfaludy Stróbl Zsigmond (1884-1975): "Vándor Petőfi". Fehérmázas fajansz szobor. Jelzett a talapzaton, mázrepedésekkel, restaurált, m: 31 cm