3 600 HUF
Aggházy Mária: A barokk szobrászat Magyarországon. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó, 29 p.+CCXXXVIII+16 t. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1650 példányban.