1 800 HUF
B. Supka Magdolna: Aba-Novák Vilmos. Bp., 1966, Corvina. Első kiadás. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5440 példányban. + Aba-Novák emlékkiállítás. (Kiállítási katalógus). B. Supka Magdolna tanulmányával. Szolnok, 1962, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, kissé sérült. + Kiállítási meghívó