1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Dr. Sikota GyÅ‘zÅ‘: Herend porcelánművészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, sérült kiadó papÃr védÅ‘borÃtóban, kissé koszos borÃtóval.