1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Kispéter Miklós: A győzelmes film. Film, tudomány, művészet. Bp.,[1938.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 329 p.+48 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, enyhén sérült borítóval, a papírborító egy darabjával