9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Lehel Ferenc: Csontváry Tivadar a posztimpresszionizmus magyar előfutára. Második vázlat. 70 képpel. Párizs, 1931. Les Editions de Style Paris, (Bp.,Bíró-ny.), 72 p. + 44 t. Gazdag fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Számozatlan példány. Kiadói félvászon-kötés, a borítón foltokkal, kopásnyomokkal, gerince sérült.