16980. 436. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 800 HUF
0 HUF
Lehel Ferenc: Haladó művészet. Újrendszerű stílusmorfológia vázlata. Bp., 1929, Tér és Forma. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : tg