2 000 HUF
Művészeti hetek Ungvár 1941 május 17. - június 8. Vitéz leveldi Kozma Miklós előszavával. Bp., 1941, Országos Irodalmi és Művészeti Tanács,(Athenaeum-ny.), 134+2 p.+6 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kopott félvászon-kötés.