1 400 HUF
Szakál Géza: A gyakorlati fényképezés. Kézikönyv kezdő és haladottabb amatőröknek. Útmutató a művészi fényképezés elsajátítására. Bp.,1917, Athenaeum, 232 p.+ XVI t. + 1 (kihajtható melléklettel) t. Harmadik, javított és bővített kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés.