2 400 HUF
16
Színészeti Lexikon I-II. köt. Színjátszás, színpadművészet, rendezés, film, tánc, varieté, színészies népszokások. Szerk.: Németh Antal. Bp., 1930, Győző Andor (Globus-ny.), 544 p.+98 t., 545-1099 p.+(3) p.+72 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.