6 000 HUF
Zádor István: Egy félévszázad rajzokban. Riportrajzok, rajzok, rézkarcok, kőrajzok. Murányi-Kovács Endre előszavával. Bp., 1959., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, foltos papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.