Books: Architecture, Art

Number of items: 234

Irene von Treskow: Die Jugendstil-Porzellane der KPM. Bestandskatalog der Königlichen Porzellan-Manufaktur Berlin 1896-1914. München, 1971, Prestel-Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16963.

2 000 HUF
5,18
5,71
52

Csuta György: Csutaságok. Békés, 2017, Békés Művészetéért Alapítvány. 207 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadó papír védőborítóval.
16964.

1 200 HUF
3,11
3,43

Gerő László: Magyarországi várépítészet. Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
16965.

2 000 HUF
5,18
5,71

Sandro Capeti: Mosaici di Ravenna. Ravenna, é.n., Edizioni Salerna. 57 p. Első kiadás. Olasz, angol, német és francia nyelven. Kiadói papírkötés, gazdagon illusztrált.
16966.

2 000 HUF
5,18
5,71

Ceske Dejiny V Dile Mikolase Alse. Prága, 1952, Orbis. Gazdagon illusztrált színes és fekete-fehér képekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos gerinccel és borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
16967.

2 800 HUF
7,25
8,00

Barcsay,Jenő: Anatomia opas taiteilijalle. (Művészeti anatómia.) Porvoo-Helsinki-Juva, 1986, Werner Söderström Osakeyhtiö. Finn nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16968.

2 000 HUF
5,18
5,71

Barcsay, Jenő: Anatomie Artistique de L'Homme. 1983., Berger-Levrault. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
16969.

2 000 HUF
5,18
5,71

Barcsay, Jenő: Anatomía artística del cuerpo humano. Barcelona, 1982., Daimon. Spanyol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
16970.

2 000 HUF
5,18
5,71

Corvina Műterem 3 kötete: Schéner Mihály; Koffán Károly; Kokas Ignác. Bp., 1978-1987, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
16971.

2 000 HUF
5,18
5,71

Színészeti Lexikon I-II. köt. Színjátszás, színpadművészet, rendezés, film, tánc, varieté, színészies népszokások. Szerk.: Németh Antal. Bp., 1930, Győző Andor (Globus-ny.), 544 p.+98 t., 545-1099 p.+(3) p.+72 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16972.

2 400 HUF
6,22
6,86
16

Tímár Árpád (szerk.):A Nagybányai művészet és művésztelep a magyar sajtóban 1896-1909 (Dokumentumok a Nagybányai művésztelep történetéből I.) Miskolc, 1996, MissionArt Galéria. 493 p. 21 fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, lapok jobb felső sarka kissé foltos.
16973.

1 600 HUF
4,15
4,57

Pictures, Sculptures and Tapestries from the Christian Museum Esztergom. / Gemalde, Skulpturen und Tapisserien aus dem Christlichen Museum Esztergom. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó, 2 sztl. lev. + 80 t. (Színes képtáblák, hátoldalukon angol és német nyelvű leírással). Kiadói kartonmappában.
16974.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF