Books: Architecture, Art

Number of items: 234

Perneczky Géza: Rózsák nyesése. Bolyongás a művész-galerista-műgyűjtő háromszögben. Miskolc, 2008, Szépmesterségek Alapítvány. Kiadói papírkötés.
16939.

2 800 HUF
7,25
8,00

Geréb Anna: Szmoktunovszkij. A művész, Szmoktunovszkij, Innokentyij Mihajlovics (1925-1994) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1993., Magyar Filmintézet. Kiadói papírkötés.
16940.

1 600 HUF
4,15
4,57

Szamos Rudolf: Barakkváros. Bp., 1960, Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. A ferencvárosi Mária Valéria telep története.
16941.

2 000 HUF
5,18
5,71

Tarisznyás Márton: Gyergyó történeti néprajza. Kós Károly előszóval. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben
16942.

3 000 HUF
7,77
8,57

Bachman Gábor-Rajk László-Peternák Miklós: Ravatal. Catafalque. [Bp., 1990], NA-NE Galéria. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16943.

1 000 HUF
2,59
2,86

16944.

3 000 HUF
7,77
8,57

16945.

Grafikai Album a Szegedi Szabadtéri Játékok kettős évfordulójára. 14 db fekete-fehér reprodukció található a mappában. A címlapon Kass János illusztrációja Madách: Az ember tragédiája c. művéhez színes rézkarc. Reprodukció: Hernádi Oszkár Petőfi Nyomda, Kecskemét, 1988. Papírmappa kis sérülésekkel. "Kettős évfordulót ünnepel a Szegedi Szabadtéri Játékok: 50 évvel ezelőtt, 1933. augusztus 26-án, M...

2 200 HUF
5,70
6,29

2 db zománcművészeti katalógus: Morvay László (szerk.): Tűzzománcművészek Magyar Társasága. Bp., é.n., Tűzzománcművészek Magyar Társasága. 64 p. Színes képekkel, többek közt Fajka János, Morelli Edit, Stefániay Edit műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Ruda Gábor: Találkozás a zománcművészetben. A Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület kiállítássorozata 2020. Pilisvörösvár, 2020, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület. 39p. Megjelent 500 példányban. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben. Kiadói papírkötés.
16946.

2 db zománcművészeti katalógus: Morvay László (szerk.): Tűzzománcművészek Magyar Társasága. Bp., é.n., Tűzzománcművészek Magyar Társasága. 64 p. Színes képekkel, többek közt Fajka János, Morelli Edit, Stefániay Edit műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Ruda Gábor: Találkozás a zománcművészetben. A Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület kiállítássorozata 2020. Pili...

1 600 HUF
4,15
4,57

A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Szerk.: Szőnyi István. Bp., 1941, Győző Andor, 395+(5) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, laza kötéssel, kopott borítóval.
16947.

1 400 HUF
3,63
4,00

Petkes József. Katalógus. Szerk.: Makai Erzsébet. A művész, Petkes József (1928 - 2016) által DEDIKÁLT, dátumozott (2005) példány. Nyíregyháza,én.Grafit Nyomda. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16948.

1 000 HUF
2,59
2,86

P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1978, Képzőművészeti/Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
16949.

2 000 HUF
5,18
5,71

Erdősi Katalin - László Gyula: Amikor beáll a csend. Pesthidegkúti emlékkönyv. Erdősi Katalin által DEDIKÁLT példány. Bp., [2000.], Pesthidegkút Alapítvány. Kiadói papírkötés.
16950.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF