17251.
436. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 400 HUF
T. Kálmánchey Irén: Magyar lányok hozománya. (Szakácskönyv.) Debrecen, 1930., Antalfy József-ny., 275 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, ceruzás firkákkal.