2 400 HUF
Schmidt Márton: Képes atlasz a görög és római régiségekhez. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 165-167. Összeáll.: - - . Pozsony-Bp., én.,Stampfel Károly. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, néhány bejelöléssel.