1 600 HUF
Sir John Lubbock: A történelem előtti idők, megvilágítva a régi maradványok s az újabbkori vadnépek életmódja és szokásai által II. kötet. Fordította: Öreg János. A fordítást átvizsgálta és bevezetést írt hozzá: Pulszky Ferenc. Bp., 1876. Királyi Magyar Természettudományi Társulat. LVIII+324 p.+ 1 t.(litográfia, színes.) Szövegközti fametszetekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, fakó gerinccel, foltos lapokkal.