8 000 HUF
Virág Benedek: Magyar századok IX. - XIII. mű két kötetben teljes. Buda, 1808., Landerer Anna, 584+1 p. Kopott félvászon-kötés, márványozott lapszélekkel, a gerincen a kötést nem érintÅ‘ felületi sérülésnyomokkal, a cÃmkép hiányzik, a cÃmlap sarkán, sarkain, és további hat lapon restaurálással, javÃtással, néhány kissé foltos lappal, egy-két lap sarkán gyűrÅ‘déssel.