16488. 436. Closed Online auction Books: History
6 000 HUF
0 HUF
Zsirai Miklós: Finnugor rokonságunk. Bp., 1937, MTA, 587 p.+ 2 t. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, a két térképet bekötötték, régi intézményi bélyegzéssel.
Photo of the item taken by : tg