2 000 HUF
Az 1865/7-ik évi törvények gyűjteménye. Pest, 1872., Ráth Mór, 537+5 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső táblán aranyozott, koronás nemzeti kiscímerrel, márványozott lapélekkel, Mehner V.-kötés, a borítón kopásnyomokkal, régi vármegyei bélyegzéssel.