2 000 HUF
10
Az 1872-ik évi törvények gyűjteménye. Pest, 1872., Ráth Mór, 4+286+3 p. Első kiadás. Benne katonai, vadászati és más törvényekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső táblán aranyozott, koronás nemzeti kiscímerrel, Reichenstein V.-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis címkenyomokkal, néhány foltos lappal, régi vármegyei bélyegzéssel.