3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Dr. Csulak Elemér: Az állami egyenesadók jogszabálygyűjteménye. A. M. Kir. Pénzügyminisztérium Kiadványa 2. sz. Bp., 1941, M. Kir. Állami Nyomda, 1069 p. Átkötött egészvászon-kötésben.