12 000 HUF
Juraszek János, Schlamadinger Jenő (szerk.): Büntető jog és eljárás a kir. járásbíróságok előtt. Gyakorlati kézikönyv ügyészségi megbízottak, büntető járásbírák, jegyzők és ügyvédek részére. Székesfehérvár, 1900, Klökner Péter (Klökner József). VI+454+XI p. Könyvkötői (Molnár Mihály, Nagybánya) aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapélekkel, gerincen és borítón apró kopásnyomokkal, címlap teteje levágva, számos lapon ceruzás jelölésekkel és jegyzetekkel. Rendkívűl ritka!