2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Magyarországi rendeletek tára. Huszonegyedik folyam 1890. Kiadja m. kir. belügyministerium. Bp., 1890., Nágel Ottó,(Pest Könyvnyomda-Rt.), 116+III-X+260+2+VI+261-756+X+757-1124 p.+2 t. Átkötött félvászon-kötés, belügyminiszeri bélyegzéssel, kopott borítóval, kis foltos lapokkal.