4 800 HUF
Vladár Gábor: Magyarország hatályos törvényei kiegészítve a hatályos törvényeket módosító jogszabályokkal I-III. köt. I. köt.: 1000-1877. II. köt.: 1878-1884. III. köt.: 1885-1895. Főszerk.: Dr. - -. Bp., 1943., Grill, XVI+672; VII+723; VII+733 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal.