4 000 HUF
Székelyi Nyiry László: Hadtudományi enciklopédia. Nagybaconi Nagy Vilmos előszavával. Bp., 1942., (Urbányi István-ny.),120+LII p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a borítóra műanyag védőfóliát ragasztottak, egy lapon aláhúzásokkal.