Csonkaréti Károly-Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán. A Császári (és) Királyi Haditengerészet Dunaflottillájától a Magyar Királyi Honvéd Folyamerőkig (1870-1945). Bp., (1991), Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1984-1985, Zrínyi. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőbortóval, jó állapotban.
A 2. magyar hadsereg megsemmisülése a Donnál. Összeáll. és a bevezető tanulmányt írta: Dr. Horváth Miklós. Dr. Münnich Ferenc előszavával. Bp., 1959, Zrinyi Kiadó. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval.