[Bresztyenszky Adalbert Antal (176-1851)]: Adalberto Antonio Bresztyenszky: Elementa Algebrae, seu Arthimeticae generalis, ab - - -, ... Editio altera priore auctior, et emendatior. Jaurini [Győr], 1829.,Typis Leopoldi Streibig, XVI+414 p. Latin nyelven. Átkötött modern félműbőr-kötés, restaurált lapokkal, az utolsó oldal (415) hiányzik, foltos lapokkal, a lapok egy részén ceruzás bejegyzésekkel, ...
Lengyel Dániel: Orvosi tanácsadó városon és falun. Szerk.: - - . Pest, 1861., Heckenast Gusztáv, 2+462 p. Korabeli félbőr-kötés, rossz állapotban, kopott, sérült borítóval, kopott gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól és szétvált, possessori bejegyzésekkel, az utolsó lap hiányzik.
A IV. magyar gyógyszerkönyv ismertetése gyakorló orvosok és gyógyszerészek számára. I. rész: Vámossy Zoltán: A IV. magyar gyógyszerkönyv az orvos szempontjából. II. rész: Berkovits Károly: A gyógyszerkönyv a gyógyszerész megvilágításában. Az egyik szerző, Berkovits Károly által DEDIKÁLT példány. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval.
Dr. Josef Steinbacher: Die männliche Impotenz und deren radikale Heilung. Für Ärzte und gebildete Laien dergestellt von - - . Berlin,1892,Hugo Steinitz. Fünfte Auflage. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a borítón kis szakadással, ex libris-szel, ajándékozási sorokkal, bélyegzésekkel.
A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése az 1941-1942. évekről. I. kötet. Bp., 1945., Kulcsár Andor-ny. Benne két kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, az egyik térkép-melléklet szakadt.
K. B. Lehmann - R. O. Neumann: Atlas und Grundriss der Bakteriologie und Lehrbuch der speziellen bakteriologischen Diagnostik. I-II. Teil I: Atlas. Teil II: Text. von Dr. - - - und Prof. Dr. Med. et Phil. - - -. Lehmann's Medizinische Handatlanten. Band X. München, 1910., J. F. Lehmanns Verlag. Német nyelven. Az I. kötet litografált képtáblákkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-...
Növénytani közlemények. A Kir. Magyar Természettudományi Társulat Növénytani Szakosztályának folyóirata. Ötödik kötet: 1-4. füzet. Szerk.: Schilberszky Károly, Klein Gyula. valamint hozzákötve: Hatodik kötet: 1-5. füzet. Szerk.: Tuzson János, Klein Gyula. Bp., 1906-1907., Kir. M. Természettudományi Társulat. Átkötött félvászon-kötésben, benne az eredeti, szakadozott papírborítókkal is, a borítón k...