17320.
436. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
6 000 HUF
38
Bein Károly: A kis lepkegyűjtő. Utasítás a kiválóbb lepkék megismerésére és gyűjtésére. Ford. Bein Károly. Bp., [1891.], Lauffer Vilmos, 4+63+1 p.+IV (kromolitográfiák) t. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, egy javított lappal, egy lapon ragasztásnyomokkal.