17328.
436. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
K. B. Lehmann - R. O. Neumann: Atlas und Grundriss der Bakteriologie und Lehrbuch der speziellen bakteriologischen Diagnostik. I-II. Teil I: Atlas. Teil II: Text. von Dr. - - - und Prof. Dr. Med. et Phil. - - -. Lehmann's Medizinische Handatlanten. Band X. München, 1910., J. F. Lehmanns Verlag. Német nyelven. Az I. kötet litografált képtáblákkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel illusztrált, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a II. kötet alsó lapélei foltosak.