17324.
436. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Kovács Izsó: Hemopatia. A vérgyógyítás és eredményei. Bp., 1910, Nap. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.