17343.
436. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
[Krafft-Ebing, Richard von (1840-1902)] Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychopathia sexualis, különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Ford.: Dr. S. K. M. Bp., 1908, Kostyál Jenő (Révai és Salamon-ny.), 387+(5) p. Második, javított kiadás. Kiadói szecessziós, festett egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, apró foltokkal, a gerincen sérüléssel, belül jó állapotban.