17322.
436. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 000 HUF
9
Lengyel Dániel: Orvosi tanácsadó városon és falun. Szerk.: - - . Pest, 1861., Heckenast Gusztáv, 2+462 p. Korabeli félbőr-kötés, rossz állapotban, kopott, sérült borítóval, kopott gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól és szétvált, possessori bejegyzésekkel, az utolsó lap hiányzik.