17329.
436. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Növénytani közlemények. A Kir. Magyar Természettudományi Társulat Növénytani Szakosztályának folyóirata. Ötödik kötet: 1-4. füzet. Szerk.: Schilberszky Károly, Klein Gyula. valamint hozzákötve: Hatodik kötet: 1-5. füzet. Szerk.: Tuzson János, Klein Gyula. Bp., 1906-1907., Kir. M. Természettudományi Társulat. Átkötött félvászon-kötésben, benne az eredeti, szakadozott papírborítókkal is, a borítón kopásnyomokkal és címkével, magánkönyvtári bélyegzésekkel.