17333.
436. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 400 HUF
11
Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Broca Pál előszavával. Ford.: Pethő Gyula és Török Aurél. Bp., 1881, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XXXII+768 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.