[Krafft-Ebing, Richard von (1840-1902)] Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychopathia sexualis, különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Ford.: Dr. S. K. M. Bp., 1908, Kostyál Jenő (Révai és Salamon-ny.), 387+(5) p. Második, javított kiadás. Kiadói szecessziós, festett egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, apró foltokkal, a gerincen sérüléssel, belül jó állapotban.
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 251 + XLVIII p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Zana János: Az egészséges tej sejttartalma. Állatorvosdoktori értekezés kivonata. Bp., 1939, M. Kir. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (Turul Sajtóvállalat-ny.), 16 p. Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
Öveges József: Kis fizika a gimnázium és leánygimnázium III. osztálya számára. Bp., 1939, Szent István-Társulat, 129 p. Kiadói papírkötés, a borítón és az első lapokon égetett lyukkal.
John H. Mallas-Evered Kreimer: A Messier-album. Bp., 1985., Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban
Klinikai zsebkönyv 1932 évre. Szerk.: Dr. Alföldi Béla. Bp., 1926, "Petőfi" Irodalmi Vállalat. Kiadói aranyozott nylon-kötés, gerincen apró sérüléssel, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi bélyegzővel és korabeli könyvkereskedői címkével.
Vertse Albert: Madárvédelem. Bp., 1966, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik kiadás. Szövegközi illusztrációkkal és színes képtáblákkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.