5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Arany János összes munkái. I-VI. kötet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Riedl Frigyes. Bp., részben é.n. és 1905-1907, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, helyenként laza kötéssel, V. kötet gerince tetején kisebb sérüléssel, máskülönben jó állapotban.