17682. 436. Closed Online auction Books: Other rarities
1 400 HUF
0 HUF
Balázs Béla: Kalandok és figurák. Vázlatok. Gyoma, 1918., Kner Izidor, 203+(5) p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, javított előzéklappal, a címkép hiányzik.
Photo of the item taken by : tg